Apie mus

UAB „RIPOSTA“ yra plačiai vartojamų prekių didmeninės  prekybos įmonė, veikianti Lietuvos ir kaimyninių šalių rinkose. Įmonė buvo įsteigta 1994 m. ir pradėjo savo veiklą importo-eksporto bei didmeninės ir mažmeninės prekybos srityse. Per 20 metų įmonė įsitvirtino Lietuvos rinkoje ir šiandien sparčiai plečia savo veiklą. Mūsų kompanijos tikslas – tiekti prekes į visas galimas pardavimo vietas, organizuoti profesionalią prekių priežiūrą lentynose. Nuolat organizuojame įvairias pardavimų skatinimo akcijas, kad padidintumėme mūsų klientų pardavimus. Puiki įmonės darbuotojų komanda, užtikrinanti gerą įmonės klientų aptarnavimą – dar vienas bendrovės žingsnis sėkmės link. Skatiname darbuotojus siekti aukštų ir ambicingų tikslų. Darbuotojai nuolat tobulina darbo įgūdžius, gilina profesines žinias, siekdami įgyvendinti jiems keliamus tikslus.

Mums svarbu:

  • Profesionalumas didmeninėje prekyboje;
  • Naujų galimybių ieškojimas ir lankstus požiūris į pokyčius rinkoje;
  • Dėmesys klientų poreikiams ir jų įgyvendinimas;

Bendradarbiavimas

Mūsų tikslas – visada pranokti klientų lūkesčius. Klientų poreikių tenkinimas – mūsų veiklos pagrindas. Stengiamės, kad kiekvienas mūsų partneris visada žinotų, jog yra mūsų vertinamas ir gerbiamas. Visada siūlome geriausias sąlygas, laikomės susitarimų ir to paties tikimės iš partnerių.
UAB „RIPOSTA“ yra atvira įvairiems projektams ir pasiūlymams. Jeigu Jūs norite dirbti su veržlia, motyvuota ir profesionalia komanda – UAB „RIPOSTA“ teisingas Jūsų pasirinkimas.

Comments are closed